ArtAndVino

TO NOWY TREND!

O NAS

Trend malowania przy winie pojawił się kilka lat temu w USA, a obecnie wodzi prym w największych metropoliach, będących światowymi ośrodkami rozrywki tj. Nowy Jork, Hong Kong, Londyn czy Berlin. Zadbaliśmy o to, by ta wyjątkowa forma spędzania wolnego czasu zagościła również w Warszawie, a wkrótce także w innych miastach w Polsce.

Pomysł stanowi wyzwanie rzucone wirtualnej rzeczywistości, która dominuje realne doświadczenia. Spotkania Art&Vino to wyjątkowy relaks, możliwość nawiązania nowych znajomości, a dodatkowo też świetny pretekst by wyrwać się z domu.

Czy myślałeś kiedyś o stworzeniu dzieła malarskiego? O tym, by zasiąść przy sztalugach przed pustym płótnem i ot tak namalować obraz? A co, gdyby było was więcej?
U nas wygląda to tak: zbieramy grupę, wybieramy obraz i wyjątkowe miejsce. Ty do jednej ręki bierzesz pędzel, do drugiej kieliszek wina i w atmosferze nietuzinkowego spotkania powstaje twoje dzieło. Podczas całego procesu twórczego obecny jest doświadczony artysta - instruktor, który prowadzi Cię krok po kroku i inspiruje tak, byś mógł swobodnie puścić wodze swojej fantazji.

Wyjście na drinka, pomimo że stanowi niemal rytuał, dziś okazuje się już niewystarczające. Wciąż poszukujemy nowych doświadczeń i ciekawych form spędzania wolnego czasu z przyjaciółmi. Kultura i sztuka jak potwierdzają badania, oprócz wzbogacenia ducha ma też właściwości terapeutyczne i relaksacyjne. Ciekawostką jest, że samo malowanie obrazów porównuje się do stanu skupienia i odprężenia podobnemu uprawiania jogi. Naszą misją jest dostarczanie nowej jakości spotkań, byś podczas dobrej zabawy wraz z bliskimi lub nowo poznanymi ludźmi, stworzył swoje dzieło!

Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia - malujemy dla zabawy!

Zatem weź udział i odkryj w sobie artystę!

Gwarantujemy:

 • Nową i wyjątkową formę spędzania wolnego czasu.
 • Możliwość odkrycia w sobie zdolności twórczych.
 • Pędzle, farby, płótno, fartuch oraz doświadczonego artystę.
 • Obraz gotowy do powieszenia na ścianie.

SPOTKANIA MALARSKIE

Uwolnij kreatywność i pozytywną energię, która zmotywuje do działania!

 • Nasze cykliczne imprezy zawsze organizujemy w ciekawych, wartych uwagi miejscach.
 • Wpadnij solo i poznaj nowych znajomych.
 • Zabierz przyjaciół i odpręż się po ciężkim dniu pracy.
 • Zaproś swoją “drugą połówkę” na unikalną randkę.
 • Przyprowadź rodzinę i odkryj talenty artystyczne u najbliższych.

SPOTKANIA FIRMOWE

Team Building - zainspiruj swój zespół w twórczy sposób. Z nami praca zespołowa jest kreatywną zabawą.

 • Zaaranżuj wnętrza firmy obrazami wykonanymi przez pracowników podczas spotkania integracyjnego.
 • Drogą losowania namalujcie portret szefa lub współpracownika.
 • Namalujcie logo firmy.
 • Twórzcie indywidualnie lub wspólnie, budując obraz z fragmentów.
 • Zobrazujcie cel waszego projektu używając farb i techniki myślenia wizualnego (przekazywanie treści obrazem, nie słowem)

IMPREZY PRYWATNE

Odkorkuj kreatywność! - wyjątkowa forma zabawy na każdą okazję! Z nami Twoi goście wyjdą z imprezy z prezentem - każdy zabierze do domu swoje dzieło.

 • Zorganizujemy świetną zabawę przy sztalugach i kieliszku wina.
 • Każda okazja jest dobra — urodziny, imieniny, rocznica, święta, wieczór panieński/kawalerski, czy kupno nowego domu.
 • Wspólnie wybierzemy motyw obrazu dostosowany do okoliczności.
 • Spotkanie zorganizujemy w wybranej przez Ciebie lokalizacji lub w Twoim domu.

NASZ ZESPÓŁ

Dominika Biały
Twórca i założyciel Art&Vino
Niedawno wróciłam do Polski z USA, gdzie mieszkałam z przerwami przez wiele lat. To właśnie w Stanach odkryłam przyjemność nieformalnych spotkań przy sztalugach i winie, których bardzo brakowało mi kraju. Art&Vino powstało po to aby mieszanka kreatywności i spotkań towarzyskich zagościła także w Polsce.
Sylwia Jóźwiak
Artystka, Instruktor malarstwa
Artystka w każdym calu. Od dzieciństwa związana z malarstwem i rysunkiem. Pochodzę z Pułtuska. Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz francuskiej uczelni L’École de design Nantes Atlantique. Szczególnie wrażliwa na piękno natury. Brałam udział w Wystawie „Erotyka kobiecym okiem” – Mówisz Masz, ul. Mokotowska 48. Autorka Muralu „Łąka Polska” na terenie defabryki przy ul. Duchnickiej 3.
Inka Turoń
Artystka, Instruktor malarstwa
Jestem po szkole plastycznej, a w obecnym momencie studiuje konserwację na Akademii Sztuk Pięknych. Malarstwo jest Moją pasją od dzieciństwa. Lubię eksperymentować i odkrywać nowe możliwości jakie przynosi z sobą sztuka. Interesuje mnie zarówno tradycyjne podejście, jak i nowoczesne. Oprócz malarstwa zajmuje się rysunkiem, grafiką tradycyjną oraz cyfrową. Nieraz łącze różne techniki, stale poszukując nowych ciekawych rozwiązań.
Katarzyna Wiktor
Artystka, Instruktor malarstwa
Jestem absolwentką liceum plastycznego oraz studiów plastycznych w kierunku grafiki i malarstwa. Lubię, gdy sztuka ma coś do przekazania lub gdy wpływa na emocje odbiorcy. Uwielbiam twórczych i pomysłowych ludzi, z którymi współpraca to dla mnie zawsze czysta przyjemność. Oprócz rysunku, ilustracji i malarstwa mam doświadczenie w grafice komputerowej oraz w tworzeniu produktów z drewna i żywicy. Kocham naturę i zwierzęta – są one dla mnie największą inspiracją
Barbara Kozakiewicz
Celem mojego życia, a zarazem mojej twórczości jest ciągłe poszukiwanie szczęścia. Malując, poszukuję kolorów, kolory tworzą plamy, z plam wyciągam kształty rzeczy, a te formują się w harmonijną całość. Zamiast chaosu, z którego każdy może wziąć to, co chcę, czyli najczęściej nic konkretnego, ja maluję to, co w chaosie znajduję. Wystarczy na chwilę przysiąść, spojrzeć i cieszyć się tym, co widzą oczy, a zamiast opisu pod obrazem, lepiej porozmawiać z przyjacielem o czymś błahym, napić się wina i uśmiechnąć się, chociaż na jedną chwilkę.

PARTNERZY

X