ArtAndVino

Sztuka i Wino to Nowy Trend!

Pomysł malowania przy lampce wina od niedawna zagościł w Polsce. Przez ten czas szybko się rozpowszechnił i wciąż z powodzeniem zdobywa kolejnych miłośników. Idea ta łączy ludzi na całym świecie. Jest praktykowana w wielu krajach o zróżnicowanych kulturach. Otwarci i pełni kreatywności ludzie spotykają się po to, by wspólnie spędzić ze sobą czas, dobrze się bawić i namalować autorski obraz. Najczęściej po raz pierwszy.

Trend malowania przy winie narodził się w USA, a obecnie króluje w najpopularniejszych miastach na świecie tj. Nowy Jork, Londyn, Berlin, Barcelona czy Abu Dhabi. Formuła rozwinęła się na taką skalę, że zaczęła być wykorzystywana na różne sposoby. Jej uniwersalność powoduje, że śmiało możemy zastosować ją w najbardziej wymagających warunkach, spełniając jednocześnie wszelkie nasze oczekiwania.

Spotkania malarskie przy kieliszku wina to wyzwanie rzucone wirtualnej rzeczywistości, która aktualnie dominuje. Dedykowane są zarówno młodzieży jak i dorosłym. Nie wymaga posiadania przez uczestników zdolności artystycznych. Wystarczy odrobina chęci, spontaniczności i kreatywności. Warto jest wyjść z domu po to, by poznać nowych i ciekawych ludzi, a przy tym wszystkim zrobić coś kreatywnego.

Wspólne malowanie to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. W dzisiejszym świecie rozrywki wciąż poszukujemy nowych doznań. Klasyczne wyjście na drinka stało się passe. W związku z wszechobecnym trendem na zdrowy styl życia, sport i rozwój osobisty coraz częściej wybieramy te atrakcje, które poza dobrą zabawą wpływają jeszcze na stan naszego ciała i ducha. Wcielenie się w rolę artysty uduchawia i wzbogaca nasze wnętrze, przy jednoczesnej dobrej i relaksującej zabawie.

   

Sztuka i wino to spełnienie marzeń o byciu artystą. Każdy, kto choć raz chciał poczuć się jak prawdziwy artysta ma szansę zrealizować swój cel właśnie na tym spotkaniu. Oferuje ono niesamowite wsparcie ze strony uczestników i instruktora, nie oczekując w zamian niczego. Pomaga przełamać barierę strachu i sprawia, że nabieramy dystansu do swojej twórczości. Dzięki temu początkujący artyści malują odważnie z lekką dozą eksperymentu artystycznego.

Uczestnictwo w warsztacie to ciekawe rozwiązanie dla singli. Nie stanowi problemu wybranie się na spotkanie w pojedynkę. Malowanie w grupie daje nam niesamowite możliwości do poznania nowych ludzi. Atmosfera, która towarzyszy spotkaniu tworzy sprzyjającą nawiązywaniu relacji aurę luzu i swobody. Pasja łączy ze sobą twórczych ludzi. Kto wie, a może wśród nich znajduje się nasza bratnia dusza?

Poza aspektem towarzyskim spotkania malarskie przy kieliszku wina świetnie sprawdzają się jako forma integracji. Stały się coraz bardziej popularna wśród firm i korporacji. Szefowie poszukujący ciekawych rozwiązań dla swoich pracowników uznali, że połączenie sztuki i wina świetnie sprawdzi się na wyjeździe integracyjnym. Wino umożliwia zachowanie warsztatu w formie luźnej, rozrywkowej o charakterze imprezowym, natomiast czynności związane z malowaniem obrazu pobudzają wśród pracowników kreatywność i wyobraźnię, która bezpośrednio przekłada się na codzienną pracę.

   

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby voucher na spotkanie malarskie to podwójna radość dla obdarowanej osoby. To nie tylko szansa na dobrą rozrywkę dla twoich bliskich, ale dodatkowo możliwość własnoręcznego wykonania czegoś, co później mogą wykorzystać do ozdobienia swojego mieszkanie. Prezent świetnie sprawdzi się z okazji m.in.: urodzin, imienin, dnia Mamy czy Babci.

W sytuacji kiedy stajemy w roli organizatora naszej własnej prywatnej imprezy z okazji ważnego święta jak np. kupno nowego domu, wieczór panieński czy zaręczyny warto jest zaplanować dla swoich gości wyjątkową atrakcję. Malowanie przy lampce wina w kameralnym gronie to idealne rozwiązanie na niebanalną imprezę w twoim domu. Twoi goście z pewnością nie będą się nudzić i chętnie skorzystają z możliwości stworzenia czegoś dla siebie. Dzięki Tobie każdy wyjdzie z imprezy z prezentem, ponieważ zabierze do domu własnoręcznie wykonane dzieło malarskie. Takie doznania z całą pewnością sprawią, że impreza długo zapadnie w pamięci gości i będzie wspominana przez długi czas.

Podsumowując jest to innowacyjne i oryginalne połączenie, które łączy ludzi, pobudza kreatywność i stanowi wyjątkową formę rozrywki. Niezależnie od okoliczności możemy dowolnie dopasować formułę do siebie i swoich oczekiwań. Samodzielne wykonanie obrazu dostarcza pełnię satysfakcji i ogrom pozytywnej energii, która powoduje że jesteśmy pobudzeni do działania i pewni siebie. Kiedy obraz zostanie oprawiony w ramę i zawiśnie na naszej ścianie za każdym razem będzie przypominał nam tamten wieczór, emocje z nim związane i ludzi, którzy nam towarzyszyli. To wspaniała pamiątka cudownie spędzonych chwil, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Art&Vino

X